WLPN606045M100LE Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: INDUCTOR POWER 10UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.232" W (6.00mm x 5.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 61.1mOhm
Current - Saturation (Isat): 3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER 10UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.232" W (6.00mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, DC Resistance (DCR): 61.1mOhm, Current - Saturation (Isat): 3A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.