WLPN606045N2R2LE Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 4.5A 27.3 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.232" W (6.00mm x 5.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 27.3mOhm
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 4.5A 27.3 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.232" W (6.00mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, DC Resistance (DCR): 27.3mOhm, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.