WLQC0908Z0J15NPB Walsin Technology Corporation
WLQC_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: COIL AIR CORE 15NH 5% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.061" L x 0.084" W (1.55mm x 2.13mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.2mOhm Max
Q @ Freq: 90 @ 400MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 400 MHz
Height - Seated (Max): 0.078" (1.98mm)
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A
Написати відгук
Description: COIL AIR CORE 15NH 5% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.061" L x 0.084" W (1.55mm x 2.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.2mOhm Max, Q @ Freq: 90 @ 400MHz, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 400 MHz, Height - Seated (Max): 0.078" (1.98mm), Inductance: 15 nH, Current Rating (Amps): 4.4 A.