WLQC0908Z0J25NPB Walsin Technology Corporation
WLQC_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: COIL AIR CORE 25NH 5% SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.117" L x 0.084" W (2.97mm x 2.13mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm Max
Q @ Freq: 130 @ 400MHz
Frequency - Self Resonant: 2.5GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 400 MHz
Height - Seated (Max): 0.078" (1.98mm)
Inductance: 25 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A
Написати відгук
Description: COIL AIR CORE 25NH 5% SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.117" L x 0.084" W (2.97mm x 2.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm Max, Q @ Freq: 130 @ 400MHz, Frequency - Self Resonant: 2.5GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 400 MHz, Height - Seated (Max): 0.078" (1.98mm), Inductance: 25 nH, Current Rating (Amps): 4.4 A.