WLQC1111H0J27NLB Walsin Technology Corporation
WLQC1111_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: COIL AIR CORE 27NH 5% SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.105" L x 0.105" W (2.67mm x 2.67mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.1mOhm Max
Q @ Freq: 200 @ 400MHz
Frequency - Self Resonant: 2.6GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 400 MHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 5.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COIL AIR CORE 27NH 5% SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.105" L x 0.105" W (2.67mm x 2.67mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.1mOhm Max, Q @ Freq: 200 @ 400MHz, Frequency - Self Resonant: 2.6GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 400 MHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 27 nH, Current Rating (Amps): 5.5 A.