WLQC1111H0J33NLB Walsin Technology Corporation
WLQC1111_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: COIL AIR CORE 33NH 5% SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.67mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max
Q @ Freq: 200 @ 400MHz
Frequency - Self Resonant: 2.3GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 400 MHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 4.8 A
Написати відгук
Description: COIL AIR CORE 33NH 5% SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.67mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max, Q @ Freq: 200 @ 400MHz, Frequency - Self Resonant: 2.3GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 400 MHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 4.8 A.