WLQC1515H0J82NLB Walsin Technology Corporation
WLQC1515_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: COIL AIR CORE 82NH 5% SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.230" L x 0.140" W (5.84mm x 3.56mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.4mOhm Max
Q @ Freq: 230 @ 400MHz
Frequency - Self Resonant: 1.79GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 400 MHz
Height - Seated (Max): 0.154" (3.91mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 5.6 A
Написати відгук
Description: COIL AIR CORE 82NH 5% SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.230" L x 0.140" W (5.84mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.4mOhm Max, Q @ Freq: 230 @ 400MHz, Frequency - Self Resonant: 1.79GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 400 MHz, Height - Seated (Max): 0.154" (3.91mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 5.6 A.