WLQC2222H0J90NLB Walsin Technology Corporation
WLQC2222_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: COIL AIR CORE 90NH 5% SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.215" W (5.21mm x 5.46mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max
Q @ Freq: 140 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 1.15GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Height - Seated (Max): 0.234" (5.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 90 nH
Current Rating (Amps): 5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COIL AIR CORE 90NH 5% SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.215" W (5.21mm x 5.46mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max, Q @ Freq: 140 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 1.15GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Height - Seated (Max): 0.234" (5.95mm), Part Status: Active, Inductance: 90 nH, Current Rating (Amps): 5 A.