WLS15CBW0920DSQP
WLS15CBW0920DSQP Banner Engineering
Виробник: Banner Engineering
Led Lighting Bars & Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 920 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: Blue White; Cascadable; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук