WLS15CGR0500DSQP
WLS15CGR0500DSQP Banner Engineering
197492-3079156.pdf
Виробник: Banner Engineering
Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 500 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: Green Red; Cascadable; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук