WLS15CWR0500DSQP
WLS15CWR0500DSQP Banner Engineering
197492-3079156.pdf
Виробник: Banner Engineering
Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 500 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: White Red; Cascadable; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук