WLS15CWR0920DSQP
WLS15CWR0920DSQP Banner Engineering Corporation
197492.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: DUAL COLOR LIGHT STRIP 920MM
Packaging: Box
Features: Cascadable
Length: 36.22" (920.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Cable with Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Illumination Color: Red, White
Luminous Flux: 1050lm Red, 330lm White
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DUAL COLOR LIGHT STRIP 920MM, Packaging: Box, Features: Cascadable, Length: 36.22" (920.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Cable with Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm), Illumination Color: Red, White, Luminous Flux: 1050lm Red, 330lm White.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS15CWR0920DSQP WLS15CWR0920DSQP Виробник : Banner Engineering 197492-3079156.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 920 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: White Red; Cascadable; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD