Продукція > BANNER ENGINEERING > WLS15PXRGB0360DSKQP.
WLS15PXRGB0360DSKQP.
WLS15PXRGB0360DSKQP. BANNER ENGINEERING
219130.pdf
Виробник: BANNER ENGINEERING
Description: BANNER ENGINEERING - WLS15PXRGB0360DSKQP. - LED LIGHT BAR, RGB, 360MM, 30VDC, M12 QD
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Lichtfarbe: Red, Green, Blue
isCanonical: Y
hazardous: false
Länge der LED-Leiste: 360mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BANNER ENGINEERING - WLS15PXRGB0360DSKQP. - LED LIGHT BAR, RGB, 360MM, 30VDC, M12 QD, tariffCode: 0, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Lichtfarbe: Red, Green, Blue, isCanonical: Y, hazardous: false, Länge der LED-Leiste: 360mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.