Продукція > BANNER ENGINEERING > WLS15PXRGB0500DSQP.
WLS15PXRGB0500DSQP.
WLS15PXRGB0500DSQP. BANNER ENGINEERING
219133.pdf
Виробник: BANNER ENGINEERING
Description: BANNER ENGINEERING - WLS15PXRGB0500DSQP. - LED LIGHT BAR, RGB, 500MM, 30VDC, M12 QD
tariffCode: 0
productTraceability: No
IP-Schutzart: IP66, IP67
rohsCompliant: YES
Nennleistung: -
euEccn: NLR
Lumenpaket: -
Netzsteckertyp: -
Lichtfarbe: Red, Green, Blue
Versorgungsspannung: 30VDC
hazardous: false
Länge der LED-Leiste: 500mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: WLS15 Pro Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BANNER ENGINEERING - WLS15PXRGB0500DSQP. - LED LIGHT BAR, RGB, 500MM, 30VDC, M12 QD, tariffCode: 0, productTraceability: No, IP-Schutzart: IP66, IP67, rohsCompliant: YES, Nennleistung: -, euEccn: NLR, Lumenpaket: -, Netzsteckertyp: -, Lichtfarbe: Red, Green, Blue, Versorgungsspannung: 30VDC, hazardous: false, Länge der LED-Leiste: 500mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: WLS15 Pro Series, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).