Продукція > BANNER ENGINEERING > WLS15PXRGB0640DSSQP
WLS15PXRGB0640DSSQP
WLS15PXRGB0640DSSQP Banner Engineering
219136.pdf
Виробник: Banner Engineering
Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Pro Light Strip with PICK-IQ Series; Diffuse Window; Length: 640 mm; Voltage: 12 -30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; Color: RGB; Non-Cascadable; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук