WLS15XDW1200DSC2 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Packaging: Box
Length: 47.24" (1200.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Polycarbonate (PC)
Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Illumination Color: White
Luminous Flux: 1400lm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED, Packaging: Box, Length: 47.24" (1200.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Polycarbonate (PC), Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 1400lm.
Інші пропозиції WLS15XDW1200DSC2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS15XDW1200DSC2 WLS15XDW1200DSC2 Виробник : Banner Engineering 197492.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Work Light Strip; Diffused Window; Length: 1200 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Color: Daylight White; 2 m (6.5 ft) Integral Cable