WLS15XWW0500DSQP Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Packaging: Box
Length: 19.69" (500.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC
Housing Material: Polycarbonate (PC)
Part Status: Active
Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Illumination Color: White
Luminous Flux: 510lm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED, Packaging: Box, Length: 19.69" (500.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Polycarbonate (PC), Part Status: Active, Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 510lm.
Інші пропозиції WLS15XWW0500DSQP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS15XWW0500DSQP WLS15XWW0500DSQP Виробник : Banner Engineering 197492-3079156.pdf Led Lighting Bars & Strips WLS15 Work Light Strip; Diffused Window; Length: 500 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Color: Warm White; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD