WLS15XWY0640DSQP
WLS15XWY0640DSQP Banner Engineering
197492.pdf
Виробник: Banner Engineering
Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 640 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: White Yellow; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук