WLS27CG2R2-285DSQ
WLS27CG2R2-285DSQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Packaging: Box
Features: Cascadable
Length: 11.22" (285.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia
Illumination Color: Green, Red
Luminous Flux: 150lm Green, 100lm Red
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE, Packaging: Box, Features: Cascadable, Length: 11.22" (285.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia, Illumination Color: Green, Red, Luminous Flux: 150lm Green, 100lm Red.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS27CG2R2-285DSQ WLS27CG2R2-285DSQ Виробник : Banner Engineering 189557.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS27 Dual Color Light Strip; Length: 285 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Colors: Green (50%); Red (50%); Cascadable; 4-pin M12 Integral QD