WLS27XBR2-430DSQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Packaging: Box
Length: 16.93" (430.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia
Illumination Color: Blue, Red
Luminous Flux: 200lm Blue, 100lm Red
Написати відгук
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE, Packaging: Box, Length: 16.93" (430.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia, Illumination Color: Blue, Red, Luminous Flux: 200lm Blue, 100lm Red.
Інші пропозиції WLS27XBR2-430DSQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS27XBR2-430DSQ WLS27XBR2-430DSQ Виробник : Banner Engineering 189557.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS27 Dual Color Light Strip; Length: 430 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Colors: Blue (100%) Red (50%); 4-pin M12 Integral QD