WLS27XG430DSQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Packaging: Box
Length: 16.93" (430.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia
Illumination Color: Green
Написати відгук
Description: WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED, Packaging: Box, Length: 16.93" (430.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia, Illumination Color: Green.
Інші пропозиції WLS27XG430DSQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS27XG430DSQ WLS27XG430DSQ Виробник : Banner Engineering 189555.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS27 Work Light Strip; Diffused Window; Length: 430 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Color: Green; 4-pin M12 Integral QD