WLS27XW850DSPWMQ
WLS27XW850DSPWMQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Features: Dimmable
Packaging: Box
Length: 33.46" (850.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia
Illumination Color: White
Luminous Flux: 2400lm
Написати відгук
Description: WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED, Features: Dimmable, Packaging: Box, Length: 33.46" (850.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia, Illumination Color: White, Luminous Flux: 2400lm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS27XW850DSPWMQ WLS27XW850DSPWMQ Виробник : Banner Engineering 189556.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS27 Work Light Strip; Diffused Window; Length: 850 mm; PWM Dimming; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Color: White; 4-pin M12 Integral QD