WLS28-2CW1130SQ
WLS28-2CW1130SQ Banner Engineering Corporation
175008.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORK LIGHT STRIP 1130MM
Packaging: Box
Features: Cascadable
Length: 44.49" (1130.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Illumination Color: White, Cool
Luminous Flux: 3200lm
Rated Life: 75,000 Hours
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WORK LIGHT STRIP 1130MM, Packaging: Box, Features: Cascadable, Length: 44.49" (1130.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 3200lm, Rated Life: 75,000 Hours.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS28-2CW1130SQ WLS28-2CW1130SQ Виробник : Banner Engineering 175008.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS28-2 Work Light Strip; Length: 1130 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP67/IP69K; Color: White; Cascadable; 4-pin M12 Integral QD