WLS28-2CW285DXPBQ
WLS28-2CW285DXPBQ Banner Engineering
175008-3136257.pdf
Виробник: Banner Engineering
Industrial Light Bars & Light Strips WLS28-2 Work Light Strip; Switched; Length: 285 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP50; Color: White; Cascadable; 4-pin M12 Integral QD
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; SWITCH, Features: Cascadable, High/Low/Off Switching, Packaging: Box, Length: 11.22" (285.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.10" x 0.98" (28.0mm x 25.0mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 600lm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Cascadable, High/Low/Off Switching
Packaging: Box
Length: 11.22" (285.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.10" x 0.98" (28.0mm x 25.0mm)