WLS28-2CW430SPWMQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Features: Cascadable, Dimmable
Packaging: Box
Length: 16.93" (430.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Part Status: Active
Profile (W x H): 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Illumination Color: White
Luminous Flux: 1200lm
Rated Life: 75,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH, Features: Cascadable, Dimmable, Packaging: Box, Length: 16.93" (430.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Part Status: Active, Profile (W x H): 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 1200lm, Rated Life: 75,000 Hours.
Інші пропозиції WLS28-2CW430SPWMQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS28-2CW430SPWMQ WLS28-2CW430SPWMQ Виробник : Banner Engineering 179493.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS28-2 Work Light Strip; Length: 430 mm; PWM Dimming; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP67/IP69K; Color: White; Cascadable; 4-pin M12 Integral QD