WM-120V-PK
WM-120V-PK Brady Corporation
B-500.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 1.5 IN H
Packaging: Bulk
Color: Black Legend, White Background
Material: Vinyl Cloth
Type: Wire Marker, Cards
Size: 0.45" W x 1.50" L (11.4mm x 38.1mm)
Legend: 120V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKER, 1.5 IN H, Packaging: Bulk, Color: Black Legend, White Background, Material: Vinyl Cloth, Type: Wire Marker, Cards, Size: 0.45" W x 1.50" L (11.4mm x 38.1mm), Legend: 120V.