WM-63GNT330
WM-63GNT330 Panasonic Electronic Components
MicCartridgeCircuit.jpg
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.303"D
Packaging: Bulk
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm)
Sensitivity: -44dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 58dB
Termination: Pressure Contact
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 2 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 500 µA
Voltage Range: 2 V ~ 10 V
Frequency Range: 20 Hz ~ 16 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.303"D, Packaging: Bulk, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm), Sensitivity: -44dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 58dB, Termination: Pressure Contact, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 2 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 500 µA, Voltage Range: 2 V ~ 10 V, Frequency Range: 20 Hz ~ 16 kHz.