WM-64-SC-PK
WM-64-SC-PK Brady Corporation
B-500.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 0.75 IN H
Packaging: Bulk
Color: Black Legend, White Background
Material: Vinyl Cloth
Type: Wire Marker, Cards
Size: 0.25" W x 0.71" L (6.4mm x 18.0mm)
Legend: 64
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKER, 0.75 IN H, Packaging: Bulk, Color: Black Legend, White Background, Material: Vinyl Cloth, Type: Wire Marker, Cards, Size: 0.25" W x 0.71" L (6.4mm x 18.0mm), Legend: 64.