Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > WM-M012A-059-C-SUSB
WM-M012A-059-C-SUSB AUTEC POWER SYSTEMS
5db9ee91f70ef8b2a10f1a43_WM-M012A_19-H.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Medical Grade, 10W O
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 5.9V
Output Connector: USB Mini, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.7A
Region Utilized: United Kingdom
Power (Watts): 10 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Medical Grade, 10W O, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 5.9V, Output Connector: USB Mini, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cUL, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.7A, Region Utilized: United Kingdom, Power (Watts): 10 W.