Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > WM-M012A-059I-A-MUSB
WM-M012A-059I-A-MUSB AUTEC POWER SYSTEMS
5e50710151970526f4868686_WM-M012ATP1_20-B.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Medical Grade, 11W O
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 5.9V
Output Connector: USB Mini, 5 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2A
Region Utilized: North America
Power (Watts): 11 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Medical Grade, 11W O, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 5.9V, Output Connector: USB Mini, 5 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cUL, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2A, Region Utilized: North America, Power (Watts): 11 W.