Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > WM-M012A-240-A-SUSB
WM-M012A-240-A-SUSB AUTEC POWER SYSTEMS
5db9ee91f70ef8b2a10f1a43_WM-M012A_19-H.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Medical Grade, 12W O
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 24V
Output Connector: USB Mini, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 500mA
Region Utilized: North America
Power (Watts): 12 W
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wall Mount, Medical Grade, 12W O, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 24V, Output Connector: USB Mini, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cUL, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 500mA, Region Utilized: North America, Power (Watts): 12 W.