WM-M020A-180-C-USB AUTEC POWER SYSTEMS
5ed68bbecf157f39b1096c4d_WM-M020A_20-F.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Medical Grade, 20W O
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 18V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.11A
Region Utilized: United Kingdom
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Medical Grade, 20W O, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 18V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cUL, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.11A, Region Utilized: United Kingdom, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W.