WM-M024A-240-D-8 AUTEC POWER SYSTEMS
5ee28f6cc996104568420dc2_WM-M024A_20-F.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Medical Grade, 24W O
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Region Utilized: Europe
Power (Watts): 24 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Medical Grade, 24W O, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 24V, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cUL, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Region Utilized: Europe, Power (Watts): 24 W.