WM012B-360-A-USB AUTEC POWER SYSTEMS
5ce454c2517b84a4f245b28f_WM012B_19-D.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 12
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 36V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 300mA
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 12, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 36V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 300mA, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.