Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > WM012B-480I-TP1-USBC
WM012B-480I-TP1-USBC AUTEC POWER SYSTEMS
5ce454defd710a5bf1b923b5_WM012B-I_19-D.pdf
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 48V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Form: Wall Mount
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 250mA
Region Utilized: International
Power (Watts): 12 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 12, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 48V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 250mA, Region Utilized: International, Power (Watts): 12 W.