Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > WM012P6-050-D-USB-M
WM012P6-050-D-USB-M AUTEC POWER SYSTEMS
5ce45430683eee1c94fab6b2_WM012P6_19-D.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 12
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB Micro, 5 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cUL, UL
Form: Wall Mount
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.4A
Region Utilized: Europe
Power (Watts): 12 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 12, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB Micro, 5 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cUL, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.4A, Region Utilized: Europe, Power (Watts): 12 W.