WM018B-360-B-USB AUTEC POWER SYSTEMS
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 36V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 500mA
Region Utilized: Australia
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 18, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 36V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cUL, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 500mA, Region Utilized: Australia, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.