WM018B-480-A-SUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 48V
Output Connector: USB Mini, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 370mA
Region Utilized: North America
Power (Watts): 18 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 18, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 48V, Output Connector: USB Mini, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cUL, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 370mA, Region Utilized: North America, Power (Watts): 18 W.