WM018B-480I-TP1-5 AUTEC POWER SYSTEMS
5ce454e4fd710a0c4eb93209_WM018B-I_19-D.pdf
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 370mA
Region Utilized: International
Power (Watts): 18 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 18, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 48V, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: cUL, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 370mA, Region Utilized: International, Power (Watts): 18 W.