WM018B-560-C-5 AUTEC POWER SYSTEMS
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 56V
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 320mA
Region Utilized: United Kingdom
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 18, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 56V, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cUL, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 320mA, Region Utilized: United Kingdom, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.