WM018B-560-C-USB AUTEC POWER SYSTEMS
5ce454c778a263a4bfd03a2e_WM018B_19-D.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 18
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 56V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cUL, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 320mA
Region Utilized: United Kingdom
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 18, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 56V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cUL, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 320mA, Region Utilized: United Kingdom, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.