WM018S-120-C-USB AUTEC POWER SYSTEMS
5ce4531e8ca5d4139f14c62e_WM018S_19-D.pdf
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, UL
Form: Wall Mount
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.5A
Region Utilized: United Kingdom
Power (Watts): 18 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 18, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.5A, Region Utilized: United Kingdom, Power (Watts): 18 W.