WM024B-120-C-USB-M AUTEC POWER SYSTEMS
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Output Connector: USB Micro, 5 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2A
Region Utilized: United Kingdom
Power (Watts): 24 W
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 24, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Output Connector: USB Micro, 5 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2A, Region Utilized: United Kingdom, Power (Watts): 24 W.