WM024B-120-D-USB-M AUTEC POWER SYSTEMS
5ce454cd4c1b64f825cb60de_WM024B_19-D.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 24
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Output Connector: USB Micro, 5 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2A
Region Utilized: Europe
Power (Watts): 24 W
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 24, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Output Connector: USB Micro, 5 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2A, Region Utilized: Europe, Power (Watts): 24 W.