Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > WM024B-150I-TP1-USB-M
WM024B-150I-TP1-USB-M AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 24
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 15V
Output Connector: USB Micro, 5 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Form: Wall Mount
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.6A
Region Utilized: International
Power (Watts): 24 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wall Mount, Industrial Grade, 24, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 15V, Output Connector: USB Micro, 5 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.6A, Region Utilized: International, Power (Watts): 24 W.