WM02N31M
WM02N31M WAYON
Виробник: WAYON
Category: SMD N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 20V; 3.1A; Idm: 12.4A; 1W; SOT23
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 20V
Drain current: 3.1A
Pulsed drain current: 12.4A
Power dissipation: 1W
Case: SOT23
Gate-source voltage: ±8V
On-state resistance: 45mΩ
Mounting: SMD
Gate charge: 3.7nC
Kind of package: reel; tape
Kind of channel: enhancement
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис WM02N31M WAYON
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 20V; 3.1A; Idm: 12.4A; 1W; SOT23, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 20V, Drain current: 3.1A, Pulsed drain current: 12.4A, Power dissipation: 1W, Case: SOT23, Gate-source voltage: ±8V, On-state resistance: 45mΩ, Mounting: SMD, Gate charge: 3.7nC, Kind of package: reel; tape, Kind of channel: enhancement.