WM2PD-0.45-7.5-S
WM2PD-0.45-7.5-S Werbel Microwave LLC
WM2PD-0.45-7.5-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 2 WAY 0.45-7.5GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 3.250" L x 1.460" W x 0.550" H (82.60mm x 37.10mm x 14.00mm)
Insertion Loss: 0.9dB
Specifications: Isolation (Typ) 21dB, Return Loss (Typ) 17.7dB, Imbalance (Typ) 2.5°
Frequency: 450 MHz ~ 7.5 GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 2 WAY 0.45-7.5GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 3.250" L x 1.460" W x 0.550" H (82.60mm x 37.10mm x 14.00mm), Insertion Loss: 0.9dB, Specifications: Isolation (Typ) 21dB, Return Loss (Typ) 17.7dB, Imbalance (Typ) 2.5°, Frequency: 450 MHz ~ 7.5 GHz.