WM2PD-0.5-18-S
WM2PD-0.5-18-S Werbel Microwave LLC
WM2PD-0.5-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 2 WAY 0.5-18GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 4.750" L x 1.000" W x 0.500" H (120.70mm x 25.40mm x 12.70mm)
Insertion Loss: 1.1dB
Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 18dB, Imbalance (Typ) 0.5°
Frequency: 500 MHz ~ 18 GHz
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 2 WAY 0.5-18GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 4.750" L x 1.000" W x 0.500" H (120.70mm x 25.40mm x 12.70mm), Insertion Loss: 1.1dB, Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 18dB, Imbalance (Typ) 0.5°, Frequency: 500 MHz ~ 18 GHz.