WM2PD-1-18-S
WM2PD-1-18-S Werbel Microwave LLC
WM2PD-1-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 2 WAY 1-18GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 3.620" L x 0.940" W x 0.380" H (92.00mm x 23.90mm x 9.70mm)
Insertion Loss: 0.9dB
Specifications: Isolation (Typ) 18.7dB, Return Loss (Typ) 19.2dB, Imbalance (Typ) 0.7°
Frequency: 1 GHz ~ 18 GHz
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 2 WAY 1-18GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 3.620" L x 0.940" W x 0.380" H (92.00mm x 23.90mm x 9.70mm), Insertion Loss: 0.9dB, Specifications: Isolation (Typ) 18.7dB, Return Loss (Typ) 19.2dB, Imbalance (Typ) 0.7°, Frequency: 1 GHz ~ 18 GHz.