WM3PD-18-26.5-S
WM3PD-18-26.5-S Werbel Microwave LLC
WM3PD-18-26.5-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 3 WAY 18-26.5GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 1.500" L x 1.550" W x 0.500" H (38.1mm x 39.4mm x 12.7mm)
Insertion Loss: 1.1dB
Specifications: Isolation (Typ) 23.9dB, Return Loss (Typ) 16.1dB, Imbalance (Typ) 2.3°
Frequency: 18 GHz ~ 26.5 GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 3 WAY 18-26.5GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 1.500" L x 1.550" W x 0.500" H (38.1mm x 39.4mm x 12.7mm), Insertion Loss: 1.1dB, Specifications: Isolation (Typ) 23.9dB, Return Loss (Typ) 16.1dB, Imbalance (Typ) 2.3°, Frequency: 18 GHz ~ 26.5 GHz.